skip to Main Content
м. Одеса вул. Середньофонтанська, 19в
(050)218 92 43
(068)816 83 70 Viber
linguatime24@gmail.com

HELLO !

Англійська — міжнародна мова, знання якої відкриває перед Вами необмежені можливості в роботі, навчанні, відпочинку. Навчання в кращих ВНЗ, робота в престижних компаніях або підвищення кваліфікації, впевненість в тому, що Вас зрозуміють майже в будь-якій країні світу — незаперечний список переваг на користь вивчення мови.

Якщо в ситуації з іноземцями на питання: «Do you speak English?», Ви до сих пір скромно посміхаєтеся і намагаєтеся якнайшвидше піти, негайно запрошуємо Вас на курси англійської мови з нуля в Одесі.


Або перед Вами відкриваються перспективи розвитку кар’єри за кордоном, а Ваш English is bad — з бід і прикрощів? Тоді якісно міняємо підхід в навчанні в Центрі іноземних мов Lingua Time в Одесі, рухаючись від маленьких цілей до великих досягнень.
Гарантуємо якість вивчення англійської мови з акцентом на розмовну мову. Рекомендуємо почати знайомство з першого безкоштовного уроку англійської мови.

У Lingua Timе широкий вибір програм розмовної англійської мови — тут кожен знайде собі відповідний формат: стандартну навантаження або прискорений курс — інтенсив, групові або індивідуальні заняття.
Курс складається з 5 основних рівнів. Для визначення рівня володіння мовою необхідно пройти безкоштовне тестування.

Інформацію про вартість курсу можна знайти на нашому сайті в розділі «Ціни».
Приходьте в Центр іноземних мов Lingua Time в Одесі і досягайте результатів в максимально стислі терміни!

Back To Top