skip to Main Content
м. Одеса вул. Середньофонтанська, 19в
(050)218 92 43
(068)816 83 70 Viber
linguatime24@gmail.com

Hola!

Іспанія — одна з найпопулярніших і привабливих країн для туристів, її культура багатогранна і дивовижна. Близько 500 мільйонів людей у ​​всьому світі говорять на іспанською мовою. Крім того, іспанська визнана державною в 22 країнах світу.

Lingua Time пропонує поринути з світ яскравих іспанських фарб і сонячного настрою. Практикуйте навички розуміння на слух, читання, розмовні та письмові навички. Крім того, тренуйтеся мистецтву спілкування в розмовному клубі у вихідні.

Зроби іспанська ближче і зрозуміліше. Почни говорити по-іспанськи в центрі Lingua Time!

У нашому Центрі ви можете вивчити іспанську мову, познайомитися з культурою, традиціями Іспанії і латиноамериканських країн, підготуватися до здачі міжнародного іспиту DELE.

Вчимося говорити по-іспанськи, використовуючи гри та інтерактивні активності. На нашому курсі ви освоїте граматику і поповните свій словниковий запас, але головне — почнете говорити іспанською вже з перших занять!

Що вас чекає на курсі?

  1. Заняття для новачків, яким потрібно підвищити рівень іноземної мови, перед тим як спілкуватися з іноземцями.
  1. Для середнього рівня і вище — неформальна практика іноземної мови: кіносеанси, обговорення, зустрічі з носіями мови.

Ми використовуємо навчальні посібники: DELE Preparación, Español en vivo / Підручник сучасної іспанської мови, Pasaporte Novedad, Gramatica del uso español — видавництва Edelsa.

Основні форми навчання на курсах Lingua Time: групова, індивідуальна, парна (2 людини). Вартість навчання залежить від форми і інтенсивності навчання, а також від обраної програми.

Back To Top