Арабська мова
За цей час при старанному вивченні ви оволодієте не тільки читанням та вільним перекладом, але й зможете розмовляти з мешканцем будь-якої арабської країни класичною мовою – фусха. А арабська є державною мовою у 26 країнах! За кількістю носіїв посідає п'яте місце у світі – на ньому розмовляють 230 млн! Це ще й літургійна мова ісламу, оскільки саме нею посланий Коран – священна книга мусульман.

Процес навчання арабської мови у навчальному центрі Lingua time розрахований на шість місяців.
Але новачкам не варто боятися незрозумілого арабського в'язі. Адже арабський лист – найпростіша та вмотивована писемність у світі. Араби пишуть праворуч наліво, позначаючи при цьому лише приголосні звуки. У цій мові немає великих літер, і всі власні імена пишуться, як і будь-які інші слова.

Звучання арабської мови дуже чоловіче - цьому сприяють напружені, емфатичні або дзвінкі приголосні гортанні. Таких звуків немає в російській мові, але оволодіти їх вимовою на початку вивчення арабської мови неважко.

У центрі існує три рівні вивчення арабської мови:
• початковий
• середній
• просунутий.

Слухачі займаються навчально-методичним посібником МДУ імені Ломоносова, «Практичному курсу арабської літературної мови» В.Г. Лебедєва, Л.С. Тюрєвої, «Підручнику арабської мови» С.А. Кузьміна, підручнику «Повсякденна арабська мова» І.Франка.

Також під час навчання на наших курсах арабської мови використовуються аудіо та відео-уроки.

Класичний арабська (фусха) – це мова Корану.
Він вважається нормативним, і сучасні автори намагаються дотримуватися синтаксичних і граматичних норм, викладених граматиками класичного періоду, і користуватися лексиконом класичних словників.

Саме цією мовою заснована сучасна мова арабських ЗМІ, телебачення, літератури, яка і зрозуміла більшості грамотних носіїв мови арабських країн.

Але поряд з фусхою у кожній країні існує свій діалект арабської мови. Особливістю діалектів є те, що всі вони прагнуть спростити літературну арабську мову – її словниковий склад, лексику та вимову. Іноді ці діалекти різняться настільки, що перестають бути взаємно зрозумілими і деякі лінгвісти навіть вважають їх окремими мовами. Наприклад, алжирський діалект викладався у школах Французького Алжиру як окремий приклад.

Основні діалекти арабської мови:
• єгипетський
• марокканський
• туніська
• ліванський
• сирійська
• діалекти країн Перської затоки
• та інші.

Лінгвісти вважають, що найбільш наближений до літературної мови діалекти Сирії, Палестини та Йорданії.

Але найпоширеніший діалект єгипетський. Ось його розуміють практично у всіх арабських країнах. Але є причини – єгипетський Голлівуд! У всіх арабських країнах великою популярністю користуються єгипетська поп-музика та кінофільми.

Вивчення мови на наших курсах арабської мови у Москві, зі зручним розташуванням недалеко від метро Тульська – це легко, цікаво та недорого! Приходьте, дзвоніть та записуйтесь до нас уже зараз!
Отримати консультацію
Залишіть свої данні і ми зв’яжемось з Вами