Болгарська мова. Здравей!
Вивчайте болгарську мову в Одесі з Lingua Time!
Уже хочете записатися на курс? Якщо так — махаємо головою зліва направо, як прийнято у болгар в знак згоди. Зробіть перший крок на шляху до Болгарії вже зараз — приходьте на пробне заняття, попередньо зв'язавшись з нашим менеджером.
Думаєте з чого почати вивчення болгарської мови? Як відомо, граматика — основа правильної, компетентної мови, скелет у вивченні іноземних мов. Граматика болгарського досить проста і логічна в порівнянні з європейськими мовами.

Однак, без словникового запасу вона марна. Лексика не менш важлива складова, вона створює базовий фундамент володіння болгарською мовою. З нашими викладачами вам нема про що переживати: про всі складнощі вони розповідають простою мовою для вільного і впевненого спілкування вже з перших занять. Алфавітом є кирилиця, тому писати і читати по-болгарськи нам зручно і досить легко.

Разом з цим ви познайомитеся з культурою найстарішої етнічної держави в Європі, дізнаєтесь про важливі національні особливості. Ви не розгубитеся, запитавши у болгарина, як пройти і почувши у відповідь: праворуч, що означає прямо. Як не заплутатися? Швидше завітайте на курси болгарської мови в Lingua Time.

Разом ми зробимо ще багато відкриттів. У мовному центрі вивчення іноземних мов Lingua Time є кілька видів навчання болгарської мови. Виберіть зручну для Вас освітню програму і ми допоможемо швидко вивчити болгарську в Одесі. Ми пропонуємо помісячну оплату та запрошуємо всіх бажаючих освоїти болгарську мову у мовний центр Lingua Time!
Отримати консультацію
Залишіть свої данні і ми зв’яжемось з Вами