Китайська мова. 好!
Якщо у вивченні мов вас захоплює їхня складність, то китайська — для вас. Жодних поблажок від нього не чекайте.
Ця мова складна не тільки для нас, європейців, вона складна сама по собі і вимагає непохитної завзятості. Навіть багато китайців визнають тернистість вивчення рідної мови, деякі носії навіть пишаються цим фактом.

Китайський може стати привабливим для вас з низки причин, наприклад: у китайському одна з найдивовижніших за своєю красою та труднощами писемність. Однак, якщо ви вирішили вивчати китайську заради задоволення, вам краще відразу оцінити складність та масштаби майбутньої роботи. Це необхідно, щоб через якийсь час не розчаруватися і відступити, забувши при цьому головну мотивацію, а навпаки — озирнутися на пройдений шлях і усвідомити, що після цього вже не можна зупинятися.

Отже, ми з'ясували, що Китай справа тонка. Окрім мовного бар'єру, однією з причин, що пояснюють скрутність сприйняття європейцями китайської мови, є колосальний культурний бар'єр. Довгий час наші культури були ізольовані одна від одної. Можливо саме тому вчити китайську так цікаво.

Вивчити китайську мову в Одесі — мета амбітна, проте цілком здійсненна. Якщо ви налаштовані рішуче, будьте певні — подолати Велику Стіну китайської мови ви зможете лише у центрі вивчення іноземних мов Lingua Time.
Отримати консультацію
Залишіть свої данні і ми зв’яжемось з Вами