Можливість максимально швидко та ефективно підвищити кваліфікацію співробітників, вивести свій бізнес на міжнародний рівень, встановити чи зміцнити зв'язки із закордонними партнерами
Корпоративне навчання у Lingua Time
Вчи мови у Lingua Time:
Ефективно
Якісно швидко, ефективно та цікаво (заняття без зубріння, навчання мов у природному середовищі шляхом максимізації спілкування.
Фіксовані ціни
За приємними цінами,
перше пробне заняття – безкоштовно.
Зручно
На вигідних умовах (можливість доступу до електронної версії підручника, надаються всі роздаткові матеріали.
Контроль якості
Отримуєте кращий результат з найкращими викладачами та носіями мови.
Гарантовано
Пропущені заняття, не згоряють, а відпрацьовуються безкоштовно в індивідуальному порядку, можливе
одноразове заморожування абонементі.
Результативно
Директор з якості стежить за успішністю кожного зі студентів від початку навчання до випуску, проводить консультації, за потребою коригує обрану програму.
Заповніть анкету
для кого?
Корпоративне навчання, зазвичай, обирають організації зі специфікою роботи на міжнародному ринку. Компанії, які співпрацюють з іноземними клієнтами та інвесторами усвідомлюють важливість такого роду інвестицій у своїх співробітників. Погодьтеся, чим вищий рівень комунікабельності, краще швидкість мови, тим вищий рівень проведення переговорів, ефективність укладання угод та іміджу компанії.

Центр вивчення іноземних мов Lingua Time займається підготовкою фахівців від Beginner до Advanced. Враховуючи сферу діяльності компанії та Ваші індивідуальні побажання, особлива увага на заняттях приділяється термінології, яка найбільше застосовується в процесі роботи.
Якщо Ви обрали корпоративне навчання у Lingua Time, Ви гарантовано отримуєте:
Зручний час та місце проведення занять.
З огляду на вимоги замовника навчання може проходити як на території офісу компанії, так і на території центру Lingua Time. Максимально зручний графік навчання для співробітників формується, виходячи з уподобань замовника.
Відсутність домашнього завдання.
Для ефективних показників Вам достатньо обсягу інформації, який Ви засвоюєте з викладачем на заняттях.
Індивідуальний підхід.
Навчання у міні-групах до 6 осіб, стандартних – до 12 осіб, індивідуально. Бонус. Безкоштовні відвідування розмовного клубу у вихідні на території школи.
Контроль якості
Відповідальність за результативність та плідність занять – на викладачі. Щомісяця проводиться тестування, що дає реальну картину змін щодо успішності. Крім того, вже через місяць ефективність очевидна для керівництва — співробітники відразу застосовують отримані знання на практиці.
Методика
Програма
Методика корпоративного навчання
Ми працюємо за комунікативною методикою, розуміючи, що це найбільш продуктивний метод здобуття знань у короткий термін. Усі заняття відбуваються виключно мовою, яку Ви обрали для вивчення. 80% часу займає розмовна практика.

На першому плані стоїть завдання - "розговорити" слухача курсів, тому акцент робиться на таких мовних видах діяльності як speaking (розмова) та listening (сприйняття на слух). Робота в парах, групах стимулює студента користуватися мовою незалежно від рівня його знань.
Навчальна програма
Грунтуючись на Ваших особистих уподобаннях та бажаннях, ми готові запропонувати декілька варіантів навчання:

• Розмовна англійська (для всіх рівнів);
• Спеціальний бізнес курс (рівні pre-intermediate та вище);
• Підготовка до IELTS.

Один курс триває 6 місяців - 96 ак.годин (за умови занять 2 рази на тиждень по 90 хвилин). Час, місце занять та вартість визначається індивідуально, враховуючи побажання замовника.

Усі необхідні роздаткові матеріали надаються учням та входять у вартість курсу. При складанні абсолютно нової програми для Вашої компанії додатково оплачується тільки вартість обраного Вами навчального посібника.
Етапи співробітництва:
1
Знайомство
Дізнаємося всю необхідну інформацію один про одного. Формуємо програму підготовки та проводимо детальну презентацію курсу.
2
Тестування співробітників
Тестування - необхідна умова формування груп. Кожен співробітник проходить оцінювання знань, що складається з 2-х частин: письмового та усного.
3
Складання програми навчання
Виходячи з уподобань замовника, ми або використовуємо стандартну систему підготовки, або створюємо абсолютно нову програму, адаптовану під Ваші потреби та завдання.
4
Підписання договору
Коли всі нюанси враховані, підписуємо договори та розпочинаємо продуктивну роботу.
Отримати консультацію
Залишіть свої данні і ми зв’яжемось з Вами