Голландська мова
Хтось вивчає голландську мову у зв'язку із укладанням шлюбу. Хтось – щоб краще розуміти своїх ділових партнерів із Нідерландів. А хтось хоче вступити до голландського університету.

Під час навчання нідерландської мови ми намагаємося знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. За час нашої роботи ми зустріли величезну кількість чудових людей. Усі вони пов'язали своє життя з Нідерландами. Багато хто став нашими друзями. Ми будемо дуже раді знайомству з Вами!
Хто веде уроки нідерландської мови?
Курси голландської мови у Києві веде кандидат філологічних наук, який захистив дисертацію з нідерландської мови. Він радо поділиться своїми знаннями з Вами. Максим Вікторович Родюк закінчив філологічний факультет Санкт-Петербурзького державного університету (СПбДУ) за спеціальністю: "Нідерландська мова та література" із присудженням кваліфікації: "Філолог. Викладач нідерландської мови". Він довгий час викладав у Київському лінгвістичному університеті та випустив 4 групи магістрів та бакалаврів. Відмінний викладач готовий супроводжувати Вас на всіх етапах вивчення та вдосконалення голландської мови.

Як і коли відбуваються заняття з нідерландської мови?
Існує кілька варіантів вивчення нідерландської мови. Все залежить від Ваших уподобань. Декому більше подобається навчання у групах. Ви можете у такому разі потренувати набуті знання з одногрупниками. Водночас створюється атмосфера змагання, яка підсвідомо кожному з нас допомагає вдосконалюватись і змушує докладати більше зусиль. Групи, звичайно ж, мають бути маленькі та налічувати не більше 4 осіб.

Уроки нідерландської мови онлайн (за скайпом, вайбером, телеграм, месенджером), з іншого боку, гарантують повну увагу викладача. Вчитель у разі може найкраще пристосуватися до індивідуальним потребам і до швидкості засвоєння нового матеріалу учнем. Можливість проводити заняття онлайн дозволяє будь-якому жителю України опанувати нідерландську мову. Навіть якщо Ви живете в тому ж місті, індивідуальні заняття зі скайпу дозволять Вам суттєво заощадити час на дорогу, адже всім відома сучасна завантаженість метро та доріг. З кожним роком все більше учнів надає перевагу саме урокам нідерландської мови онлайн.


Чи проводяться уроки нідерландської з скайпу?
Так! Досить давно та успішно. Уроки нідерландського онлайн / по скайпу - один із найбільш затребуваних варіантів навчання. За бажанням клієнта навчання нідерландською мовою може проходити за допомогою будь-яких месенджерів (Skype, Viber, Facebook Messenger, Whatsapp, Telegram, Facetime). Останнім часом такої форми навчання вдаються у тому числі й жителі великих міст. Адже займатися у комфорті свого офісу чи будинку куди приємніше, ніж витрачати час на громадський транспорт чи стояння у пробці.

Чи готовите ви до іспиту MVV у посольстві?
Так! Наші клієнти успішно складають базовий інтеграційний іспит у посольстві Нідерландів у Києві для отримання візи MVV. Усі необхідні для підготовки матеріали надаються безкоштовно. Ми з радістю розповімо Вам, як проходить іспит MVV у 2021 році, поділимося всіма нюансами та доведемо до необхідного рівня для його складання. Підготовка до екзамену займає від 2 до 4 місяців.


Для чого потрібна нідерландська мова?
По-перше, для переїзду до Нідерландів на постійне місце проживання необхідно здебільшого скласти іспит у посольстві в Києві. Він називається Basisexamen inburgering in het buitenland. Це необхідний етап для отримання візи MVV.

По-друге, Ваші партнери та колеги з Нідерландів будуть ставитися до Вас з великою повагою та теплотою, знаючи що Ви виявили до них повагу та вивчили рідну для них голландську мову.

По-третє, нідерландська мова може знадобитися при вступі до нідерландського університету. Навчання іноземних студентів у багатьох голландських університетах відбувається англійською. Це правда. Однак, Ваші майбутні роботодавці очікують від Вас знання їхньої рідної мови. Крім того, як Ви почуватиметеся на вечірках, чуючи навколо себе голландську мову і абсолютно не розуміючи, про що всі говорять?

По-четверте, можливо, у вас підростають онуки в Нідерландах. Їм буде значно простіше спілкуватися з Вами рідною для них нідерландською мовою.

По-п'яте, нідерландська мова стане в нагоді, навіть якщо Ви не збираєтеся їхати в Нідерланди. Чи плануєте відвідати цю країну як турист? Запевняємо Вас, голландці будуть у захваті від того, що Ви заговорили з ними голландською.

Причин почати вивчати голландську мову може бути безліч. Кожен клієнт індивідуальний. Ми це усвідомлюємо, і намагаємось підлаштуватися під потреби та особливості кожної людини, яка звернулася до нас за допомогою у вивченні нідерландської.
Отримати консультацію
Залишіть свої данні і ми зв’яжемось з Вами