Іврит
Іврит є офіційною державною мовою Ізраїлю, також вона широко використовується в багатьох єврейських діаспор і громад. Ця мова належить до сімітської сім'ї. Це популярна мова, проте відроджена у формі розмовної вона була лише у ХХ столітті.
Курси івриту зазвичай досить потрібні. Особливо популярні вони серед тих, хто планує переїзд до Ізраїлю, вступ до ізраїльських ВНЗ. Проте іврит можна вважати не просто звичайним засобом спілкування, а й свого роду ключем до пізнання єврейської культури та історії, філософії, особливостей національних традицій юдаїзму. Стародавньою єврейською мовою написано Старий завіт, який є частиною Біблії, однією з найважливіших книг в історії людства.

Єврейська традиція свідчить, що іврит – та сама мова, яку дав Адаму сам Бог, адже сенс кожного слова у цій давній мові є відображенням сутності елементів навколишнього світу.

З лінгвістичної точки зору іврит відрізняється від інших мов. Щоб з точністю перекласти кожне з написаних слів, спочатку потрібно зрозуміти зміст цілої фрази, адже у відриві від контексту слово може набувати кількох різних значень.

До курсів івриту для початківців включено освоєння алфавіту, основ граматики, постановка правильної вимови, вироблення початкових навичок мови.

Вивчення івриту далеко не завжди виявляється легким, і це закономірно, адже писемність мови зовсім не схожа на звичні для російськомовних слухачів латинку чи кирилицю. Особливо складні для вивчення розголосу, якими необхідно позначати розумні голосні. Викладачі нашого центру є спеціалістами-практиками.

Заняття проводяться у групах чи індивідуально. Після закінчення курсу Ви зможете вільно почуватися в Ізраїлі, спілкуватися на івриті з місцевими жителями. Вам більше не потрібна допомога перекладачів.
Отримати консультацію
Залишіть свої данні і ми зв’яжемось з Вами