Lingua Time запрошує до нових груп дітей від 5 до 16 років на курс «Ментальна арифметика»
Методика тренує швидкість сприйняття та обробки інформації, розвиває обидві півкулі мозку одночасно за рахунок уявної візуалізації обчислень на рахунках абакус.
Заповніть анкету
Що дає дитині курс ментальної арифметики?
Думати аналітично та творчо
Мислення дитини розширюватиметься - підключається аналітичне мислення. Для розвитку процесу необхідно спочатку розвинути саме довільну увагу, його тривалу концентрацію на одному об'єкті. Наше завдання розвивати дітей гармонійно та всебічно, враховуючи особливості творчого, критичного, практичного, теоретичного, наочно-образного та наочно-дійового мислення. Без розвитку цих форм мислення навчання у початковій та середній школі, а також повноцінне успішне життя просто неможливі.
Бути спостережливим
Добре розвинені увагу та сприйняття допомагають розвинутися пам'яті, ступінь розвитку пам'яті людини безпосередньо залежить від ступеня уваги та сприйняття людини. Міцна та довготривала пам'ять — це запорука добре розвиненого аналітичного мислення.
Запам'ятовувати дуже швидко
Система ментальної арифметики розрахована на дітей 4-12 років, тому що саме в цьому віці мозок росте і розвивається дуже швидко, дозволяючи моментально освоювати нові знання та запам'ятовувати великі пласти інформації. Дитина, яка освоїла принципи ментальної арифметики, зможе робити в думці складні обчислення, причому збереже цю здатність на все життя за умови регулярних тренувань.
Бути впевненим у своїх силах
По закінченні курсу покращується пам'ять, з'являється впевненість у собі, стимул до отримання нових знань. Вчителі не заперечують користь авторської методики, але зазначають, що дітям, які швидко рахують в умі, стає нудно на уроках у звичайній загальноосвітній школі. Це стосується не лише математики, а й інших предметів. Заняття ментальною арифметикою позитивно впливають на кілька аспектів дитячого розвитку.
Сприймати нову інформацію відразу
В результаті ментальна арифметика сприяє освоєнню здатності до швидкого рахунку та розвитку аналітичних навичок.Отримати консультацію
Залишіть свої данні і ми зв’яжемось з Вами