Польська мова відноситься до слов'янської групи мов, тому вона, без сумніву, буде близькою і зрозумілою навіть студенту-початківцю.
Польська мова
Witaj !
Польський алфавіт дуже схожий на більшість європейських. Варто лише запам'ятати деякі винятки, наприклад: польські літери ó, ż, ź, ą і ę, та їх вимову, і ви зможете правильно прочитати будь-яке невідоме польське слово. Ви не витрачатимете час на вивчення артиклів, як в англійській та німецькій мовах, тому що в польській їх немає.

Ще одна хороша новина в тому, що у польському є лише 3 часи: сьогодення, майбутнє та минуле. У лінгвістичному центрі Lingua Time працюють компетентні та досвідчені викладачі, які чудово знають теорію та мають великий практичний досвід навчання та із задоволенням поділяться з вами своїми знаннями.

Причини вивчення польської мови різноманітні:
Ви розглядаєте Польщу як можливу країну для проживання, або просто плануєте поїхати туди на деякий час?

У будь-якому випадку, знання польської мови принесе Вам високооплачувану роботу, можливість спілкуватися з діловими партнерами та друзями за кордоном, вести ділові переговори та листування, подорожувати Польщею чи відпочивати без проблем.

Пропонуємо вам пройти практичний курс англійської мови в Одесі в центрі вивчення іноземних мов Lingua Time. Це дозволить вам легко знаходити спільну мову з партнерами, легко розбиратися в діловій документації і навіть з'їздити у відпустку до Польщі.

Курси польської мови розвивають усі види мовної діяльності — вчать розуміти мову на слух і вільно говорити польською мовою, читати та грамотно писати. На заняттях використовуються сучасні комунікативні методики, що дозволяють у найкоротший термін підвищити свою лінгвістичну грамотність.

Практичні курси польської мови в Одесі дозволяють вам самостійно вибрати час та інтенсивність занять в залежності від вашої зайнятості та рівня володіння мовою.
Пройти безкоштовне тестування
Polski test
Fill out the form and we will contact you soon.
1.To jest dom _________ rodziców.
2.Kto to jest?
3.Krystyna ______ Polką.
4.Przekonałem _____, żeby wzięła kilka tygodni wolnego.
5.____________ pójdziemy na kolację do restauracji.
6.Wczoraj zjedliśmy obiad _______.
7.Dzisiaj jest ________, siódmy dzień tygodnia.
8.Chętnie pójdę z tobą we ________ do kina.
9.Na śniadanie zjedliśmy cały ____________ chleba i słoik dżemu.
10._________ uczestniczki szkolenia nie wypełniły ankiety.
11.Gdzie mieszkasz?
12.Przyjęcie __________ jutro.
13.Mam problem z kręgosłupem, wiec poszedłem wczoraj do___________.
14.Marnujemy sześć ________ rocznie na szukanie informacji w bałaganie na biurku.
15.Lubię oglądać ten program, jest bardzo___________.
Отримати консультацію
Залишіть свої данні і ми зв’яжемось з Вами