Португальська мова
Португальська мова входить до десятки найпоширеніших мов світу.
Крім Португалії, португальською говорять у Бразилії, Анголі, Мозамбіку, Кабо-Верді та в кількох інших країнах. Найбільше португальська поширена в Бразилії.
Португалія - країна, що розташувалася на південному заході Європи, що займає меншу частину Піренейського півострова, а також острів Мадейра та Азорські острови в Атлантичному океані, яку часто називають тихою європейською провінцією, хоча вона не схожа на жодну іншу європейську країну.

Португалія зберегла багату історію, культуру, що підтверджує наявність кількох об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО (вежа Белем у Лісабоні, церква Святої Клари в Коїмбрі), вона багата курортами, середньовічними містами і красивими пейзажами. А сам португальський народ дуже спокійний та товариський. Крім культурних об'єктів, у Португалії багато мовних шкіл, тому це чудове місце для поєднання навчання та відпочинку.

Чому варто вчити португальську?
Португальська - давня романська мова, що походить від латинської, на яку вплинули багато інших культур. У період мавританської окупації Піренейського півострова в середні віки та участі Португалії в епоху відкриттів, вона придбала слова з багатьох мов світу, що робить португальську унікальною мовою. Крім того, це 6-та за поширеністю мова у світі та офіційна мова в 10 країнах, вона також поширена в багатьох інших країнах, де вона або вплинула на місцеву мову, або нею розмовляють португальські громади.

Португальська грає значної ролі як у культурному, і у діловому світі. Він є воротами на ділові ринки, включаючи Бразилію, Анголу, Мозамбік і Макао.

Тому португальські мовні школи надають для всіх дорослих людей з 18 років унікальну можливість поринути у самобутню та цікаву атмосферу протягом усього року.

Отримати консультацію
Залишіть свої данні і ми зв’яжемось з Вами