Російська мова. Привет!
Російська мова — одна з двох найпоширеніших мов спілкування в Україні. У південних і східних регіонах країни російська визнана офіційною. Сьогодні російською говорять понад 200 млн людей у всьому світі.
Ця мова нам близька і зрозуміла, адже вона — найближчий родич української. Очевидно, що ми не замислюємося, що думають іноземці про російську. Виявляється, у такої знайомої нам мови репутація однієї з найскладніших мов для вивчення.
Російська — з дивним алфавітом і жорсткою вимовою — на його вокабуляр впливали німецька, французька, англійська та інші мови.

Заплутатися в російській можна навіть не дотримуючись певного порядку слів у реченні, адже від цього може кардинально залежати сенс всієї пропозиції. А щоб перетворити пропозицію на спільне питання, міняти взагалі нічого не треба, лише інтонацію. "Ти вдома" - це твердження, а "Ти вдома?" - Вже питання.

Цей курс — російська як іноземна — призначений для іноземних громадян, які бажають вивчити або вдосконалити рівень знань російської мови.

Якщо Ви вирішили вивчати російську мову в Одесі навіть за відсутності початкових знань, не вагайтеся — ми допоможемо Вам. Тому що спеціально для Вас ми відібрали найкращі матеріали та методики.
Отримати консультацію
Залишіть свої данні і ми зв’яжемось з Вами