Зроби іспанську ближче і зрозуміліше.
Почни говорити по-іспанськи в центрі Lingua Time!
Іспанська мова. Hola!
Lingua Time пропонує поринути з світ яскравих іспанських фарб і сонячного настрою. Практикуйте навички розуміння на слух, читання, розмовні та письмові навички. Крім того, тренуйтеся мистецтву спілкування в розмовному клубі у вихідні.
Іспанія — одна з найпопулярніших і привабливих країн для туристів, її культура багатогранна і дивовижна. Близько 500 мільйонів людей у всьому світі говорять на іспанською мовою. Крім того, іспанська визнана державною в 22 країнах світу.

У нашому Центрі ви можете вивчити іспанську мову, познайомитися з культурою, традиціями Іспанії і латиноамериканських країн, підготуватися до здачі міжнародного іспиту DELE.

Вчимося говорити по-іспанськи, використовуючи гри та інтерактивні активності. На нашому курсі ви освоїте граматику і поповните свій словниковий запас, але головне — почнете говорити іспанською вже з перших занять!

Що вас чекає на курсі?
1. Заняття для новачків, яким потрібно підвищити рівень іноземної мови, перед тим як спілкуватися з іноземцями.
2. Для середнього рівня і вище — неформальна практика іноземної мови: кіносеанси, обговорення, зустрічі з носіями мови.

Ми використовуємо навчальні посібники: DELE Preparación, Español en vivo / Підручник сучасної іспанської мови, Pasaporte Novedad, Gramatica del uso español — видавництва Edelsa.

Основні форми навчання на курсах Lingua Time: групова, індивідуальна, парна (2 людини). Вартість навчання залежить від форми і інтенсивності навчання, а також від обраної програми.
Отримати консультацію
Залишіть свої данні і ми зв’яжемось з Вами